ACT94WD19AA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT94WD19AA
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Fitxak: ACT94WD19AA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT94WD19AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT94WD19AA fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5205 pcs Datuen fitxa ACT94WD19AA.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL D Shell tamaina - Txertatu 15-19
Shell Material Composite Shell Amaitu Chromate over Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Beste izenak DACT94WD19AA Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 19
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -