ACT94WD15SB
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT94WD15SB
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Fitxak: ACT94WD15SB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT94WD15SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT94WD15SB fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6212 pcs Datuen fitxa ACT94WD15SB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 15-15 Shell Material Composite
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Packaging Bulk Beste izenak DACT94WD15SB
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A, 13A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Olive Drab
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ACT94WD15SA
ACT94WD15SA
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP