ACT94MJ43PB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT94MJ43PB
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
Fitxak: ACT94MJ43PB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT94MJ43PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT94MJ43PB fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6312 pcs Datuen fitxa ACT94MJ43PB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-43 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Packaging Bulk Beste izenak DACT94MJ43PB
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 43 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A, 13A