ACT94MH53SN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT94MH53SN
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
Fitxak: ACT94MH53SN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT94MH53SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT94MH53SN fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5721 pcs Datuen fitxa ACT94MH53SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 23-53 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Packaging Bulk Beste izenak DACT94MH53SN
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 53 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A