ACT94MF11PA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT94MF11PA
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Fitxak: ACT94MF11PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT94MF11PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT94MF11PA fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6557 pcs Datuen fitxa ACT94MF11PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 19-11 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Packaging Bulk Beste izenak DACT94MF11PA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 13A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ACT94ME99SE
ACT94ME99SE
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: ACT94ME99SE
Stockean: 1327 pcs
Deskarga: ACT94ME99SE.pdf
RFQ
ACT94MF11PB
ACT94MF11PB
deskribapena: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP