ACT94ME26SA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT94ME26SA
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Fitxak: ACT94ME26SA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT94ME26SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT94ME26SA fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2867 pcs Datuen fitxa ACT94ME26SA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 17-26 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Packaging Bulk Beste izenak DACT94ME26SA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ACT94ME26SA-3025
ACT94ME26SA-3025
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP