ACT94MD18AB
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT94MD18AB
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
Fitxak: ACT94MD18AB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT94MD18ABren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT94MD18AB fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5679 pcs Datuen fitxa ACT94MD18AB.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL D Shell tamaina - Txertatu 15-18
Shell Material Composite Shell Amaitu Electroless Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Beste izenak DACT94MD18AB Orientazio B
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 18
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -
Coupling Nut Diametroa - Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 20 Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Receptacle Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ACT94MD18BA-3025
ACT94MD18BA-3025
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Stockean: 2829 pcs
Deskarga: ACT94MD18BA-3025.pdf
RFQ
ACT94MD15SE-6149
ACT94MD15SE-6149
deskribapena: ACT94MD15SE-6149
Stockean: 2248 pcs
Deskarga: ACT94MD15SE-6149.pdf
RFQ
ACT94MD18AB-3025
ACT94MD18AB-3025
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT