ACT90WH55PA-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT90WH55PA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Fitxak: ACT90WH55PA-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT90WH55PA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT90WH55PA-LC fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6444 pcs Datuen fitxa ACT90WH55PA-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL H Shell tamaina - Txertatu 23-55
Shell Material Composite Shell Amaitu Chromate over Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Beste izenak DACT90WH55PA-LC Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 55
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -