ACT90WH55AA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT90WH55AA
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Fitxak: ACT90WH55AA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT90WH55AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT90WH55AA fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3430 pcs Datuen fitxa ACT90WH55AA.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL H Shell tamaina - Txertatu 23-55
Shell Material Composite Shell Amaitu Chromate over Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Beste izenak DACT90WH55AA Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 55
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -