ACT90WH53BN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT90WH53BN
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT
Fitxak: ACT90WH53BN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT90WH53BNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT90WH53BN fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3377 pcs Datuen fitxa ACT90WH53BN.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL H Shell tamaina - Txertatu 23-53
Shell Material Composite Shell Amaitu Chromate over Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Beste izenak DACT90WH53BN Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 53
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -