ACT90WF11AB
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT90WF11AB
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Fitxak: ACT90WF11AB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT90WF11ABren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT90WF11AB fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6552 pcs Datuen fitxa ACT90WF11AB.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL F Shell tamaina - Txertatu 19-11
Shell Material Composite Shell Amaitu Chromate over Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Beste izenak DACT90WF11AB Orientazio B
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 11
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -