ACT90WD19SA-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT90WD19SA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Fitxak: ACT90WD19SA-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT90WD19SA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT90WD19SA-LC fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4771 pcs Datuen fitxa ACT90WD19SA-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL D Shell tamaina - Txertatu 15-19
Shell Material Composite Shell Amaitu Chromate over Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Beste izenak DACT90WD19SA-LC Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 19
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -