ACT90MJ61BA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT90MJ61BA
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Fitxak: ACT90MJ61BA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT90MJ61BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT90MJ61BA fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4977 pcs Datuen fitxa ACT90MJ61BA.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL J Shell tamaina - Txertatu 25-61
Shell Material Composite Shell Amaitu Electroless Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Beste izenak DACT90MJ61BA Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 61
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -