ACT90MF32PB-LC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT90MF32PB-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Fitxak: ACT90MF32PB-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT90MF32PB-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT90MF32PB-LC fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2921 pcs Datuen fitxa ACT90MF32PB-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL F Shell tamaina - Txertatu 19-32
Shell Material Composite Shell Amaitu Electroless Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Beste izenak DACT90MF32PB-LC Orientazio B
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 32
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -
Coupling Nut Diametroa - Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 20 Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Receptacle Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ACT90MF32PB-3025-LC
ACT90MF32PB-3025-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Stockean: 2757 pcs
Deskarga: ACT90MF32PB-3025-LC.pdf
RFQ
ACT90MF32PC
ACT90MF32PC
deskribapena: ACT90MF32PC
Stockean: 1800 pcs
Deskarga: ACT90MF32PC.pdf
RFQ
ACT90MF32PB
ACT90MF32PB
deskribapena: CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP