ACT90MF32AA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT90MF32AA
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Fitxak: ACT90MF32AA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT90MF32AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT90MF32AA fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5795 pcs Datuen fitxa ACT90MF32AA.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL F Shell tamaina - Txertatu 19-32
Shell Material Composite Shell Amaitu Electroless Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Beste izenak DACT90MF32AA Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 32
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -