ACT90ME20AD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT90ME20AD
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG MALE 20POS PNL MNT
Fitxak: 1.ACT90ME20AD.pdf2.ACT90ME20AD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
ACT90ME20ADren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT90ME20AD fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT HSG MALE 20POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3340 pcs Datuen fitxa 1.ACT90ME20AD.pdf2.ACT90ME20AD.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL E Shell tamaina - Txertatu 17-20
Shell Material Composite Shell Amaitu Electroless Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Orientazio D Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 20 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 20 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -