ACT90MD18SN
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT90MD18SN
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Fitxak: ACT90MD18SN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT90MD18SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT90MD18SN fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5020 pcs Datuen fitxa ACT90MD18SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 15-18 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Packaging Bulk Beste izenak DACT90MD18SN
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ACT90MD18SN-LC
ACT90MD18SN-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Stockean: 3088 pcs
Deskarga: ACT90MD18SN-LC.pdf
RFQ
ACT90MD19AC [V002]
ACT90MD19AC [V002]
deskribapena: CONN RCPT HSG MALE 19POS PNL MNT
Stockean: 2625 pcs
Deskarga: ACT90MD19AC [V002].pdf
RFQ
ACT90MD18SN-3025-LC
ACT90MD18SN-3025-LC