ACT26MJ37AC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT26MJ37AC
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 37POS INLINE
Fitxak: ACT26MJ37AC.pdf
  • Mezua
ACT26MJ37ACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT26MJ37AC fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 37POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2206 pcs Datuen fitxa ACT26MJ37AC.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL J Shell tamaina - Txertatu 25-37
Shell Material Composite Shell Amaitu Electroless Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Beste izenak YACT26MJ37AC000000 Orientazio C
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 37
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 37 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Akoplatu Nut Materiala, Plater Composite, Electroless Nickel Coupling Nut Diametroa 1.890" (48.01mm)