ACT26MH55AE
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT26MH55AE
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Fitxak: ACT26MH55AE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
ACT26MH55AEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT26MH55AE fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2285 pcs Datuen fitxa ACT26MH55AE.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL H Shell tamaina - Txertatu 23-55
Shell Material Composite Shell Amaitu Electroless Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Beste izenak YACT26MH55AE000000 Orientazio E
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 55
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak Coupling Nut, Self Locking
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Akoplatu Nut Materiala, Plater Composite, Electroless Nickel Coupling Nut Diametroa 1.770" (44.96mm)