7022PDMS
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
7022PDMS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 7022PDMS
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RELAY TIME DELAY 50SEC 10A 240V
Fitxak: 1.7022PDMS.pdf2.7022PDMS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 193 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 193 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
7022PDMSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 7022PDMS fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena RELAY TIME DELAY 50SEC 10A 240V Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 193 pcs Datuen fitxa 1.7022PDMS.pdf2.7022PDMS.pdf
Tentsioa - hornidura 125VDC Denbora hasteko metodoa Input Voltage
Denbora doitze doikuntza metodoa Hand Dial Amaiera estiloa Screw Terminal
Series 7000, AGASTAT Erlazio mota Mechanical Relay
Beste izenak 2-1423164-3
A107274
Muntaketa mota Panel Mount
Funtzio Off-Delay Deskribapen zehatza Off-Delay Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 5 Sec ~ 50 Sec Delay 10A @ 240VAC Panel Mount
Denbora atzeratzea 5 Sec ~ 50 Sec Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 10A @ 240VAC
Zirkuitua DPDT (2 Form C)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
7022PC
7022PC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: RELAY TIME DELAY 15SEC 10A 240V
Stockean: 187 pcs
Deskarga: 7022PC.pdf
RFQ
7022PDH3
7022PDH3
deskribapena: RELAY TIME DELAY
Stockean: 47 pcs
Deskarga: 7022PDH3.pdf
RFQ
7022PCT
7022PCT
deskribapena: RELAY TIME DELAY
Stockean: 256 pcs
Deskarga: 7022PCT.pdf
7022PH
7022PH
Stockean: 254 pcs
Deskarga: 7022PH.pdf
7022PDX
7022PDX
Stockean: 183 pcs
Deskarga: 7022PDX.pdf
7022PCY1
7022PCY1
Stockean: 170 pcs
Deskarga: 7022PCY1.pdf
7022PF
7022PF
deskribapena: RELAY TIME DELAY 10MIN 10A 240V
Stockean: 188 pcs
Deskarga: 7022PF.pdf
7022PD
7022PD
deskribapena: RELAY TIME DELAY 50SEC 10A 240V