7012NKLLX
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 7012NKLLX
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena RELAY TIME DELAY
Fitxak: 7012NKLLX.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 129 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 129 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
7012NKLLXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 7012NKLLX fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena RELAY TIME DELAY Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 129 pcs Datuen fitxa 7012NKLLX.pdf
Series * Beste izenak 6-1423159-5
Deskribapen zehatza Time Delay Relay Delay
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
7012NE
7012NE
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: RELAY TIME DELAY
Stockean: 186 pcs
Deskarga: 7012NE.pdf
RFQ
7012OD
7012OD
deskribapena: RELAY TIME DELAY 50SEC 10A 240V
Stockean: 215 pcs
Deskarga: 7012OD.pdf
RFQ
7012NF
7012NF
deskribapena: RELAY TIME DELAY
Stockean: 281 pcs
Deskarga: 7012NF.pdf