TP-101-PIN
Aeroflex (MACOM Technology Solutions)Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
TP-101-PIN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TP-101-PIN
Fabrikatzaileak / Marka: Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
Produktuaren Deskribapena BALUN 500KHZ-1.5GHZ 50/50 6FLTPK
Fitxak: TP-101-PIN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 898 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 898 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
TP-101-PINren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TP-101-PIN fabrikatzailea Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
Kopurua eskuragarri 898 pcs Datuen fitxa TP-101-PIN.pdf
Series - Itzulerako galera (min) -
Fasea Aldea - Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-FlatPack Beste izenak 1465-1121
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatze galera (gehienez) 0.5dB
Inpedantzia: desorekatua / orekatua 50 / 50 Ohm Maiztasun-tartea 500kHz ~ 1.5GHz
Deskribapen zehatza RF Balun 500kHz ~ 1.5GHz 50 / 50 Ohm 6-FlatPack
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TP-100C
TP-100C
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 104W
Stockean: 1081 pcs
Deskarga: TP-100C.pdf
RFQ
TP-150D
TP-150D
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V 24V 12V 154W
Stockean: 1126 pcs
Deskarga: TP-150D.pdf
RFQ
TP-103-PIN
TP-103-PIN
fabrikatzaileak: Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
deskribapena: BALUN 500KHZ-1GHZ 50/200 6FLTPAK
Deskarga: TP-103-PIN.pdf
TP-150B
TP-150B
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 148W
Deskarga: TP-150B.pdf
TP-150C
TP-150C
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 152W
Deskarga: TP-150C.pdf
TP-150A
TP-150A
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V 12V -5V 150W
Deskarga: TP-150A.pdf
TP-201049-1
TP-201049-1
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: STARLINE 12 INS TOOL MOD II
Stockean: 651 pcs
Deskarga: TP-201049-1.pdf
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: REMOVAL TOOL
Stockean: 936 pcs
Deskarga: TP-201397.pdf
TP-100B
TP-100B
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 105W
Deskarga: TP-100B.pdf
TP-100A
TP-100A
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V 12V -5V 101W
Deskarga: TP-100A.pdf
deskribapena: STARLINE 10 INS TOOL MOD II
TP-100D
TP-100D
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V 24V 12V 105W