SQF-S25M8-128G-SAC
AdvantechAdvantech
Advantech
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQF-S25M8-128G-SAC
Fabrikatzaileak / Marka: Advantech
Produktuaren Deskribapena SSD 128GB MLC 2.5" SATAIII
Fitxak: SQF-S25M8-128G-SAC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 655 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 655 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SQF-S25M8-128G-SACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQF-S25M8-128G-SAC fabrikatzailea Advantech
deskribapena SSD 128GB MLC 2.5" SATAIII Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 655 pcs Datuen fitxa SQF-S25M8-128G-SAC.pdf
pisu - Tentsioa - hornidura -
Mota SATA III Abiadura - Idatzi 520MB/s
Abiadura - Irakurri 540MB/s Tamaina / dimentsioa 100.20mm x 69.85mm x 7.00mm
Series SQF-S25 830 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota FLASH - NAND (MLC)
Memoria Tamaina 128GB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Formulario faktorea 2.5" Deskribapen zehatza Solid State Drive (SSD) 128GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5"
Uneko - Geh 2A