SQF-S25M2-8G-S9C
AdvantechAdvantech
Advantech
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQF-S25M2-8G-S9C
Fabrikatzaileak / Marka: Advantech
Produktuaren Deskribapena SQF 2.5" SSD 630 8G MLC
Fitxak: SQF-S25M2-8G-S9C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SQF-S25M2-8G-S9Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQF-S25M2-8G-S9C fabrikatzailea Advantech
deskribapena SQF 2.5" SSD 630 8G MLC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2793 pcs Datuen fitxa SQF-S25M2-8G-S9C.pdf
Tentsioa - hornidura - Mota SATA III
Abiadura - Idatzi 190MB/s Abiadura - Irakurri 510MB/s
Tamaina / dimentsioa 100.00mm x 69.90mm x 7.00mm Series SQFlash 630
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota FLASH - NAND (MLC) Memoria Tamaina 8GB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Formulario faktorea 2.5"
Deskribapen zehatza Solid State Drive (SSD) 8GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" Uneko - Geh -