SQF-P25S4-16G-P9E
AdvantechAdvantech
Advantech
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQF-P25S4-16G-P9E
Fabrikatzaileak / Marka: Advantech
Produktuaren Deskribapena SSD 16GB SLC 2.5" 3.3V/5V
Fitxak: SQF-P25S4-16G-P9E.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 390 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 390 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SQF-P25S4-16G-P9Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQF-P25S4-16G-P9E fabrikatzailea Advantech
deskribapena SSD 16GB SLC 2.5" 3.3V/5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 390 pcs Datuen fitxa SQF-P25S4-16G-P9E.pdf
pisu - Tentsioa - hornidura 3.3V, 5V
Mota - Abiadura - Idatzi 55MB/s
Abiadura - Irakurri 65MB/s Tamaina / dimentsioa -
Series SQF-P25 P9 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota FLASH - NAND (SLC)
Memoria Tamaina 16GB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Formulario faktorea 2.5" Deskribapen zehatza Solid State Drive (SSD) 16GB FLASH - NAND (SLC) 2.5" 3.3V, 5V
Uneko - Geh 210mA