ATS-FPX054054010-109-C1-R1
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-FPX054054010-109-C1-R1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATS-FPX054054010-109-C1-R1
Fabrikatzaileak / Marka: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Produktuaren Deskribapena HEATSINK 54X54X9.5MM XCUT SFP
Fitxak: ATS-FPX054054010-109-C1-R1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
ATS-FPX054054010-109-C1-R1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATS-FPX054054010-109-C1-R1 fabrikatzailea Advanced Thermal Solutions, Inc.
deskribapena HEATSINK 54X54X9.5MM XCUT SFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17122 pcs Datuen fitxa ATS-FPX054054010-109-C1-R1.pdf
Zabalera 1.575" (40.00mm) Mota Top Mount
forma Rectangular, Fins Series pushPIN™
Power Dissipation @ Tenperatura igoera - Paketeak hoztuta Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Beste izenak ATS-FPX054054010-109-C1-R1-ND
ATS36262
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material amaitzea Blue Anodized Material Aluminum
Luzera 2.126" (54.01mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera Oinarria (Amaiera Altuera) 0.374" (9.50mm) diametroa -