ATS-15E-130-C1-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-15E-130-C1-R0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATS-15E-130-C1-R0
Fabrikatzaileak / Marka: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Produktuaren Deskribapena HEATSINK 60X60X15MM XCUT
Fitxak: ATS-15E-130-C1-R0.pdf
  • Mezua
ATS-15E-130-C1-R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATS-15E-130-C1-R0 fabrikatzailea Advanced Thermal Solutions, Inc.
deskribapena HEATSINK 60X60X15MM XCUT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18218 pcs Datuen fitxa ATS-15E-130-C1-R0.pdf
Zabalera 2.362" (60.00mm) Mota Top Mount
Material Aluminum Luzera 2.362" (60.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera Oinarria (Amaiera Altuera) 0.590" (15.00mm)