ATS-15E-114-C1-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-15E-114-C1-R0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATS-15E-114-C1-R0
Fabrikatzaileak / Marka: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Produktuaren Deskribapena HEATSINK 40X40X15MM XCUT
Fitxak: ATS-15E-114-C1-R0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ATS-15E-114-C1-R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATS-15E-114-C1-R0 fabrikatzailea Advanced Thermal Solutions, Inc.
deskribapena HEATSINK 40X40X15MM XCUT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23883 pcs Datuen fitxa ATS-15E-114-C1-R0.pdf
Zabalera 1.575" (40.00mm) Mota Top Mount
forma Square, Fins Series pushPIN™
Power Dissipation @ Tenperatura igoera - Paketeak hoztuta Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Material amaitzea Blue Anodized
Material Aluminum Luzera 1.575" (40.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera Oinarria (Amaiera Altuera) 0.590" (15.00mm)