ATS-10C-91-C1-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-10C-91-C1-R0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATS-10C-91-C1-R0
Fabrikatzaileak / Marka: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Produktuaren Deskribapena HEATSINK 40X40X10MM R-TAB
Fitxak: ATS-10C-91-C1-R0.pdf
  • Mezua
ATS-10C-91-C1-R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATS-10C-91-C1-R0 fabrikatzailea Advanced Thermal Solutions, Inc.
deskribapena HEATSINK 40X40X10MM R-TAB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17978 pcs Datuen fitxa ATS-10C-91-C1-R0.pdf
Zabalera 1.575" (40.00mm) Mota Top Mount
Material Aluminum Luzera 1.575" (40.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera Oinarria (Amaiera Altuera) 0.394" (10.00mm)