ATS-10C-26-C2-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-10C-26-C2-R0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATS-10C-26-C2-R0
Fabrikatzaileak / Marka: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Produktuaren Deskribapena HEATSINK 70X70X10MM XCUT T766
Fitxak: ATS-10C-26-C2-R0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
ATS-10C-26-C2-R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATS-10C-26-C2-R0 fabrikatzailea Advanced Thermal Solutions, Inc.
deskribapena HEATSINK 70X70X10MM XCUT T766 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10399 pcs Datuen fitxa ATS-10C-26-C2-R0.pdf
Zabalera 2.756" (70.00mm) Mota Top Mount
forma Square, Fins Series pushPIN™
Power Dissipation @ Tenperatura igoera - Paketeak hoztuta Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Beste izenak ATS-10C-26-C2-R0-ND
ATS17429
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material amaitzea Blue Anodized Material Aluminum
Luzera 2.756" (70.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera Oinarria (Amaiera Altuera) 0.394" (10.00mm) diametroa -