SC50F232W
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
Advanced Sensors / Amphenol
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC50F232W
Fabrikatzaileak / Marka: Advanced Sensors / Amphenol
Produktuaren Deskribapena THERM NTC 2.252KOHM 3969K BEAD
Fitxak: SC50F232W.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
SC50F232Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC50F232W fabrikatzailea Advanced Sensors / Amphenol
Kopurua eskuragarri 28108 pcs Datuen fitxa SC50F232W.pdf
Series SC Ohm-en erresistentzia @ 25 ° C 2.252k
Erresistentzia Tolerantzia ±0.2°C Energia - Max 50mW
Packaging Bulk Pakete / kasua Bead
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Lead Wire 1.50" (38.00mm)
B25 / 85 3969K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - B balioaren tolerantzia -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SC50F103WN
SC50F103WN
fabrikatzaileak: Advanced Sensors / Amphenol
deskribapena: THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
Stockean: 13541 pcs
Deskarga: SC50F103WN.pdf
RFQ
SC50F502V
SC50F502V
deskribapena: THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
Stockean: 26358 pcs
Deskarga: SC50F502V.pdf
RFQ
SC50F103VN
SC50F103VN
Deskarga: SC50F103VN.pdf
SC50F232V
SC50F232V
deskribapena: THERM NTC 2.252KOHM 3969K BEAD
Deskarga: SC50F232V.pdf
SC50F502W
SC50F502W
Deskarga: SC50F502W.pdf
SC50F302V
SC50F302V
deskribapena: THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD
Deskarga: SC50F302V.pdf
SC50F303W
SC50F303W
deskribapena: THERMISTOR NTC 30KOHM 3969K BEAD
Deskarga: SC50F303W.pdf
SC508ULTRT
SC508ULTRT
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: IC REG CTRLR BUCK 20MLPQ
Deskarga: SC508ULTRT.pdf
SC50F302W
SC50F302W