SC30F232V
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
Advanced Sensors / Amphenol
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC30F232V
Fabrikatzaileak / Marka: Advanced Sensors / Amphenol
Produktuaren Deskribapena THERM NTC 2.252KOHM 3969K BEAD
Fitxak: SC30F232V.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
SC30F232Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC30F232V fabrikatzailea Advanced Sensors / Amphenol
Kopurua eskuragarri 26688 pcs Datuen fitxa SC30F232V.pdf
Series SC Ohm-en erresistentzia @ 25 ° C 2.252k
Erresistentzia Tolerantzia ±0.1°C Energia - Max 30mW
Packaging Bulk Pakete / kasua Bead
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Lead Wire 1.50" (38.00mm)
B25 / 85 3969K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - B balioaren tolerantzia -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SC30F302W
SC30F302W
fabrikatzaileak: Advanced Sensors / Amphenol
deskribapena: THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD
Stockean: 29070 pcs
Deskarga: SC30F302W.pdf
RFQ
SC30F103W
SC30F103W
deskribapena: THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
Stockean: 10562 pcs
Deskarga: SC30F103W.pdf
RFQ
SC30F103AN
SC30F103AN
Deskarga: SC30F103AN.pdf
SC30G104V
SC30G104V
deskribapena: THERM NTC 100KOHM 4252K BEAD
Deskarga: SC30G104V.pdf
SC30F103V
SC30F103V
Deskarga: SC30F103V.pdf
SC30F103WN
SC30F103WN
Deskarga: SC30F103WN.pdf
SC30F302V
SC30F302V
Deskarga: SC30F302V.pdf
SC30F103A
SC30F103A
Deskarga: SC30F103A.pdf
SC30F502W
SC30F502W
deskribapena: THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
Deskarga: SC30F502W.pdf
SC30F502V
SC30F502V