EC95F302WN
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
EC95F302WN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EC95F302WN
Fabrikatzaileak / Marka: Advanced Sensors / Amphenol
Produktuaren Deskribapena THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
EC95F302WNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EC95F302WN fabrikatzailea Advanced Sensors / Amphenol
deskribapena THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24832 pcs Datuen fitxa
Series EC95 Ohm-en erresistentzia @ 25 ° C 3k
Erresistentzia Tolerantzia ±0.2°C Energia - Max 75mW
Packaging Bulk Pakete / kasua Bead
Tenperatura operatiboa -80°C ~ 150°C Muntaketa mota Free Hanging
Luzera - Lead Wire 2.50" (63.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant