PDB-C101-I
Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PDB-C101-I
Fabrikatzaileak / Marka: Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
Produktuaren Deskribapena PHOTODIODE BLUE 0.31MM SQ TO-18
Fitxak: PDB-C101-I.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PDB-C101-Iren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PDB-C101-I fabrikatzailea Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
deskribapena PHOTODIODE BLUE 0.31MM SQ TO-18 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3503 pcs Datuen fitxa PDB-C101-I.pdf
Uhin-luzera 950nm Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Angeluen ikuspegia 74° Spectral Range 350nm ~ 1100nm
Series - Erantzun @ nm -
Erantzun Denbora 10ns Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-206AA, TO-18-3 Metal Can Beste izenak PT-PDB-C101-I
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota PIN Deskribapen zehatza Photodiode 950nm 10ns 74° TO-206AA, TO-18-3 Metal Can
Oraina - Iluna (tipoa) 40pA Kolorea: hobetu Blue
Area aktiboa 0.31mm²