AT25SF161-SSHD-B
Adesto TechnologiesAdesto Technologies
AT25SF161-SSHD-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT25SF161-SSHD-B
Fabrikatzaileak / Marka: Adesto Technologies
Produktuaren Deskribapena IC FLASH 16M SPI 104MHZ 8SOIC
Fitxak: AT25SF161-SSHD-B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4900 pcs
  • Mezua
AT25SF161-SSHD-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT25SF161-SSHD-B fabrikatzailea Adesto Technologies
deskribapena IC FLASH 16M SPI 104MHZ 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 233632 pcs Datuen fitxa AT25SF161-SSHD-B.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 5µs, 5ms Tentsioa - hornidura 2.5 V ~ 3.6 V
Teknologia FLASH Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TC)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Memoria Tamaina 16Mb (2M x 8)
Memoria interfazea SPI Memoria formatua FLASH
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza FLASH Memory IC 16Mb (2M x 8) SPI 104MHz 8-SOIC
Erlojuaren maiztasuna 104MHz