ASV2-12.288HZ-R-L1-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASV2-12.288HZ-R-L1-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ASV2-12.288HZ-R-L1-T
Fabrikatzaileak / Marka: Abracon Corporation
Produktuaren Deskribapena OSC XO 12.288MHZ HCMOS SMD
Fitxak: 1.ASV2-12.288HZ-R-L1-T.pdf2.ASV2-12.288HZ-R-L1-T.pdf
  • Mezua
ASV2-12.288HZ-R-L1-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ASV2-12.288HZ-R-L1-T fabrikatzailea Abracon Corporation
deskribapena OSC XO 12.288MHZ HCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 95240 pcs Datuen fitxa 1.ASV2-12.288HZ-R-L1-T.pdf2.ASV2-12.288HZ-R-L1-T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series ASV2
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 12.288MHz
Deskribapen zehatza 12.288MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 7mA