ASPIAIG-FLR4020-R47M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPIAIG-FLR4020-R47M-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ASPIAIG-FLR4020-R47M-T
Fabrikatzaileak / Marka: Abracon Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 0.47UH 13.2A 6.8MOHM
Fitxak: 1.ASPIAIG-FLR4020-R47M-T.pdf2.ASPIAIG-FLR4020-R47M-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
ASPIAIG-FLR4020-R47M-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ASPIAIG-FLR4020-R47M-T fabrikatzailea Abracon Corporation
deskribapena FIXED IND 0.47UH 13.2A 6.8MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 109900 pcs Datuen fitxa 1.ASPIAIG-FLR4020-R47M-T.pdf2.ASPIAIG-FLR4020-R47M-T.pdf
Mota Molded tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 4020 Tamaina / dimentsioa 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
estali Shielded Series ASPIAIG-F
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 470nH Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 470nH Shielded Molded Inductor 13.2A 6.8 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 6.8 mOhm Max
Uneko balorazioa 13.2A Uneko - Saturazioa 12.5A