ASPIAIG-F7020-R33M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPIAIG-F7020-R33M-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ASPIAIG-F7020-R33M-T
Fabrikatzaileak / Marka: Abracon Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 0.33UH 19A 4.8MOHM
Fitxak: 1.ASPIAIG-F7020-R33M-T.pdf2.ASPIAIG-F7020-R33M-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ASPIAIG-F7020-R33M-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ASPIAIG-F7020-R33M-T fabrikatzailea Abracon Corporation
deskribapena FIXED IND 0.33UH 19A 4.8MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 62233 pcs Datuen fitxa 1.ASPIAIG-F7020-R33M-T.pdf2.ASPIAIG-F7020-R33M-T.pdf
Mota Molded tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 7020 Tamaina / dimentsioa 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm)
estali Shielded Series ASPIAIG-F
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 535-14204-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 330nH
Altuera - Eserita (Max) 0.081" (2.05mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 330nH Shielded Molded Inductor 19A 4.8 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 4.8 mOhm Max Uneko balorazioa 19A
Uneko - Saturazioa 31A