ASPIAIG-F1265-R56M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPIAIG-F1265-R56M-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ASPIAIG-F1265-R56M-T
Fabrikatzaileak / Marka: Abracon Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 0.56UH 37A 1.2MOHM AEC
Fitxak: 1.ASPIAIG-F1265-R56M-T.pdf2.ASPIAIG-F1265-R56M-T.pdf
  • Mezua
ASPIAIG-F1265-R56M-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ASPIAIG-F1265-R56M-T fabrikatzailea Abracon Corporation
deskribapena FIXED IND 0.56UH 37A 1.2MOHM AEC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59084 pcs Datuen fitxa 1.ASPIAIG-F1265-R56M-T.pdf2.ASPIAIG-F1265-R56M-T.pdf
Mota Molded tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1265 Tamaina / dimentsioa 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 560nH Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 560nH Shielded Molded Inductor 37A 1.2 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 1.2 mOhm Max
Uneko balorazioa 37A Uneko - Saturazioa 58A