ASPIAIG-F1040-R68M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPIAIG-F1040-R68M-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ASPIAIG-F1040-R68M-T
Fabrikatzaileak / Marka: Abracon Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 0.68UH 22A 2.7MOHM AEC
Fitxak: 1.ASPIAIG-F1040-R68M-T.pdf2.ASPIAIG-F1040-R68M-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ASPIAIG-F1040-R68M-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ASPIAIG-F1040-R68M-T fabrikatzailea Abracon Corporation
deskribapena FIXED IND 0.68UH 22A 2.7MOHM AEC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 146527 pcs Datuen fitxa 1.ASPIAIG-F1040-R68M-T.pdf2.ASPIAIG-F1040-R68M-T.pdf
Mota Molded tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1040 Tamaina / dimentsioa 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
estali Shielded Series ASPIAIG-F1
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 535-14307-2
ASPIAIG-F1040-R68M-T-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 680nH
Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 680nH Shielded Molded Inductor 22A 2.7 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 2.7 mOhm Max Uneko balorazioa 22A
Uneko - Saturazioa 39A