ASMPL-0603-R22N-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASMPL-0603-R22N-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ASMPL-0603-R22N-T
Fabrikatzaileak / Marka: Abracon Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 0.22UH 1.2A 150MOHM
Fitxak: 1.ASMPL-0603-R22N-T.pdf2.ASMPL-0603-R22N-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
ASMPL-0603-R22N-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ASMPL-0603-R22N-T fabrikatzailea Abracon Corporation
deskribapena FIXED IND 0.22UH 1.2A 150MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 646800 pcs Datuen fitxa 1.ASMPL-0603-R22N-T.pdf2.ASMPL-0603-R22N-T.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Unshielded Series ASMPL
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ceramic
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 220nH Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm)
Frekuentzia - Self Resonant 180MHz Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 220nH Unshielded Multilayer Inductor 1.2A 150 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 150 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.2A Uneko - Saturazioa 1.45A