AMPMDFB-19.2000
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AMPMDFB-19.2000
Fabrikatzaileak / Marka: Abracon Corporation
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS XO 19.2000MHZ ST
Fitxak: AMPMDFB-19.2000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
980 pcs
  • Mezua
AMPMDFB-19.2000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AMPMDFB-19.2000 fabrikatzailea Abracon Corporation
deskribapena OSC MEMS XO 19.2000MHZ ST Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74966 pcs Datuen fitxa AMPMDFB-19.2000.pdf
Series * Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Oscillator
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AMPMDFB-18.0000T3
AMPMDFB-18.0000T3
fabrikatzaileak: Abracon Corporation
deskribapena: OSC MEMS XO 18.0000MHZ ST
Stockean: 79184 pcs
Deskarga: AMPMDFB-18.0000T3.pdf
RFQ
AMPMDFB-18.4320T
AMPMDFB-18.4320T
deskribapena: OSC MEMS XO 18.4320MHZ ST
Stockean: 85266 pcs
Deskarga: AMPMDFB-18.4320T.pdf
RFQ
AMPMDFB-19.2000T
AMPMDFB-19.2000T
deskribapena: OSC MEMS XO 19.2000MHZ ST