AIAC-4125C-R130J-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AIAC-4125C-R130J-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AIAC-4125C-R130J-T
Fabrikatzaileak / Marka: Abracon Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 130NH 3A 10.8 MOHM SMD
Fitxak: AIAC-4125C-R130J-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
AIAC-4125C-R130J-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AIAC-4125C-R130J-T fabrikatzailea Abracon Corporation
deskribapena FIXED IND 130NH 3A 10.8 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 111059 pcs Datuen fitxa AIAC-4125C-R130J-T.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.354" L x 0.173" W (9.00mm x 4.40mm)
estali Unshielded Series AIAC-4125C
balorazio - Q @ Freq 100 @ 50MHz
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 535-12007-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Air Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 50MHz induktantzia 130nH
Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm) Frekuentzia - Self Resonant 900MHz
Deskribapen zehatza 130nH Unshielded Wirewound Inductor 3A 10.8 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 10.8 mOhm Max
Uneko balorazioa 3A Uneko - Saturazioa -