AIAC-1812-R10J-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AIAC-1812-R10J-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AIAC-1812-R10J-T
Fabrikatzaileak / Marka: Abracon Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100NH 2.5A 10 MOHM SMD
Fitxak: 1.AIAC-1812-R10J-T.pdf2.AIAC-1812-R10J-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
AIAC-1812-R10J-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AIAC-1812-R10J-T fabrikatzailea Abracon Corporation
deskribapena FIXED IND 100NH 2.5A 10 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 396147 pcs Datuen fitxa 1.AIAC-1812-R10J-T.pdf2.AIAC-1812-R10J-T.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.185" L x 0.138" W (4.70mm x 3.50mm)
estali Unshielded Series AIAC-1812
balorazio - Q @ Freq 100 @ 150MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 535-11998-2
AIAC1812R10JT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Air Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 150MHz induktantzia 100nH
Altuera - Eserita (Max) 0.146" (3.70mm) Frekuentzia - Self Resonant 1.2GHz
Deskribapen zehatza 100nH Unshielded Wirewound Inductor 2.5A 10 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 10 mOhm Max
Uneko balorazioa 2.5A Uneko - Saturazioa -