W3A45C333MAT2F
AVX CorporationAVX Corporation
W3A45C333MAT2F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: W3A45C333MAT2F
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP ARRAY 0.033UF 50V X7R 0612
Fitxak: 1.W3A45C333MAT2F.pdf2.W3A45C333MAT2F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
W3A45C333MAT2Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia W3A45C333MAT2F fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP ARRAY 0.033UF 50V X7R 0612 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 712645 pcs Datuen fitxa 1.W3A45C333MAT2F.pdf2.W3A45C333MAT2F.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea X7R Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Series IPC balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0612 (1632 Metric)
Beste izenak 478-7587-2 Capacitors kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.053" (1.35mm)
Material dielektrikoa Ceramic Deskribapen zehatza 0.033µF Isolated Capacitor 4 Array 50V X7R 0612 (1632 Metric)
Zirkuitu mota Isolated kapazitantzia 0.033µF