W2L16C684MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
W2L16C684MAT1A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: W2L16C684MAT1A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.68UF 6.3V X7R 0508
Fitxak: W2L16C684MAT1A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
W2L16C684MAT1Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia W2L16C684MAT1A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.68UF 6.3V X7R 0508 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 188483 pcs Datuen fitxa W2L16C684MAT1A.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.037" (0.95mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.050" L x 0.080" W (1.27mm x 2.03mm) Series IDC
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0508 (1220 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL (Multi-Terminal) Deskribapen zehatza 0.68µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric)
kapazitantzia 0.68µF eskaerak Bypass, Decoupling