W2L14C334MAT1S
AVX CorporationAVX Corporation
W2L14C334MAT1S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: W2L14C334MAT1S
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.33UF 4V X7R 0508
Fitxak: W2L14C334MAT1S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
W2L14C334MAT1Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia W2L14C334MAT1S fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.33UF 4V X7R 0508 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 187628 pcs Datuen fitxa W2L14C334MAT1S.pdf
Tentsioaren balioa 4V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.050" L x 0.080" W (1.27mm x 2.03mm) Series IDC
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0508 (1220 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL (Multi-Terminal) Deskribapen zehatza 0.33µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric)
kapazitantzia 0.33µF eskaerak Bypass, Decoupling