W2A4YA201KAT2F
AVX CorporationAVX Corporation
W2A4YA201KAT2F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: W2A4YA201KAT2F
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP ARRAY 200PF 16V NP0 0508
Fitxak: 1.W2A4YA201KAT2F.pdf2.W2A4YA201KAT2F.pdf
  • Mezua
W2A4YA201KAT2Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia W2A4YA201KAT2F fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP ARRAY 200PF 16V NP0 0508 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4809 pcs Datuen fitxa 1.W2A4YA201KAT2F.pdf2.W2A4YA201KAT2F.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Tenperatura koefizientea C0G, NP0 Tamaina / dimentsioa 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Altuera - Eserita (Max) 0.037" (0.94mm) Material dielektrikoa Ceramic
Deskribapen zehatza 200pF Isolated Capacitor 4 Array 16V C0G, NP0 0508 (1220 Metric) Zirkuitu mota Isolated
kapazitantzia 200pF