W2A45C102MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
W2A45C102MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: W2A45C102MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP ARRAY 1000PF 50V X7R 0508
Fitxak: 1.W2A45C102MAT2A.pdf2.W2A45C102MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
W2A45C102MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia W2A45C102MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP ARRAY 1000PF 50V X7R 0508 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 563945 pcs Datuen fitxa 1.W2A45C102MAT2A.pdf2.W2A45C102MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea X7R Tamaina / dimentsioa 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Altuera - Eserita (Max) 0.037" (0.94mm) Material dielektrikoa Ceramic
Deskribapen zehatza 1000pF Isolated Capacitor 4 Array 50V X7R 0508 (1220 Metric) Zirkuitu mota Isolated
kapazitantzia 1000pF