W2A41C221MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
W2A41C221MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: W2A41C221MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP ARRAY 220PF 100V X7R 0508
Fitxak: 1.W2A41C221MAT2A.pdf2.W2A41C221MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
W2A41C221MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia W2A41C221MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP ARRAY 220PF 100V X7R 0508 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 706242 pcs Datuen fitxa 1.W2A41C221MAT2A.pdf2.W2A41C221MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea X7R Tamaina / dimentsioa 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Series IPC balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0508 (1220 Metric)
Capacitors kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.037" (0.94mm) Material dielektrikoa Ceramic
Deskribapen zehatza 220pF Isolated Capacitor 4 Array 100V X7R 0508 (1220 Metric) Zirkuitu mota Isolated
kapazitantzia 220pF